جعبه های چاپی برای فست فود

یازار :

+0 به یه ن

جعبه های چاپی برای فست فود


جعبه های چاپی برای فست فود


جعبه های چاپی برای فست فود

فست فود نیاز زیادی به بسته بندی و پک دارد . این بسته بندی می باشد که فست فود را مورد توجه مشتریان قرار می دهد . پک ، بسته بندی و جعبه عاملی برای بهداشت غذا ها شده و از ورود بیماری ها به غذا جلو گیری می کند .

امروزه چاپ برروی جعبه ها عاملی مهم برای تبلیغ در بین مشتریان فست فود ها شده و فست فود شما به عنوان یک فست فود لاکچری ، بهداشتی و خوب درذهن مردم جای می گیرد که بسیار مفید برای جذب مشتری می باشد . دما یکی دیگر از کار هایی می باشد که کیفیت غذا را افزایش می دهد . 

جعبه سیب زمینی 

جعبه سیب زمینی  را به جرت میتوان پر سود ترین جعبه در میان محصولات فست فود نامید، شما می توانید بدون دغدغه و به صورت روزانه حجم زیادی از ظرف سیب زمینی سرخ کردهرا به فروش برسانید و سود سرشاری نصیب کسب و کار خود کنید!

جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه های چاپی برای فست فود

 

جعبه برای فست فود ها


جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه در فست فود ها در تمام محصولات رستورانی مورد استفاده قرار دارد . برای ساندویچ از جعبه های مخصوص بهداشتی استفاده می شود . برای سیب زمینی سرخ کرده باید از بسته بندی استفاده کرد که از بیاط شدن سیبزمینی جلو گیری کند واز خروج روغن هم باید جلو گیری کند . 


پک های برگر که از نون گرد استفاده می کنند ، این جعبه ها هم از نظر بهداشتی مهم می باشد . جعبه های سوخاری که بسته به تکهها نوع سوخاری و ماده سوخاری شده فرق می کند . از همه مهم تر جعبه های پیتزا که امروزه تمام شهر ها را پر کرده و از همه نیاز بیشتری به جعبه و بسته بندی برای استفاده از پیتزا نیاز دارد .


جعبه های چاپی برای فست فود

جنس جعبه های فست فود

جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه های فست فود از جنس های مختلفی استفاده می شود . بسته به در خواست مشتری جنس مقوا انتخاب شده . برای غذا هایی که ارتباط زیادی با جعبه دارند از یک کاغذ یا مقوا کاملا بهداشتی  باید استفاده شود کاغذ های کاملا بهداشتی در جعبه ها ایندربرد و ایفلوت می باشند . ولی برای غذاهایی که ارتباط کمی با جعبه دارد نیاز آنچنانی به بهداشت مطلق ندارد . در هر صورت کاغذ عاملی مهم برای چاپ می باشد چون جنس جعبه برای چاپ بهتر مهم می باشد.

 

چاپ بر روی جعبه ها

جعبه های چاپی برای فست فود

 

برای چاپ بر روی جعبه از دستگاهی به نام فلکسو افست استفاده می شود به خاطر این که تولید سریع تر باشد تا تحویل محصول زود تر انجام شود . جعبه ها چاپ های مختلفی دارد بعضی مواقع جعبه بر اساس برش جذابی که دارد چاپ خاصی می خواهد تا برش ، طراحی و … جلوه گر شود . برای چاپ بر روی جعبه باید از رنگ های مخصوصی استفاده شود . این رنگ ها از کد رنگ ( سی . ام . وای . کی ) موجود در بازار چاپ ایران وجود دارد . که همۀ این کار ها ار ایرانیان پک برای شما عملی می کند .

 

 

جعبه های چاپی برای فست فود

 

ایرانیان پک

جعبه های چاپی برای فست فود

 

ایرانیان پک تولید کننده پک و بسته بندی غذا ، تولید ، طراحی ، چاپ ، برش و … محصولات در خواستی شما را به بهترین نهو انجام می دهد . ایرانیان پک با طراحی بروز جعبه های فست فودی رستوران شما را حمایت می کند . ایرانیان پک در تمام مراحل با استفاده از پرسنل بسیار حرفه ای استفاده می کند .

مطالب مرتبط :

">جعبه برگر

جعبه برگر یک محصول پرکاربرد در فست فود ها به به شمار می رود و از چند جهت نسبت به سایر محصولات اهمیت بیشتری دارد. در این جا چند روش سرو همبرگر و همچنین جدیدترین مدل های تولید شده در صنایع بسته بندی ایرانیان پکمنبع : مطالب وبلاگ ایرانیان پک 


20 نکته دانستنی راجب همبرگر ها !

یازار :

+0 به یه ن


در این مقاله قصد داریم راههای جدید برای راه اندازی فست فود و رستوران را برای شما بیان کنیم.20 نکته مهم از خرید تجهیزات فست فود و راه اندازی انواع رستوران و فست فود میباشد.

راهنمای ما برای شروع یک رستوران یا فست فود، تمام اطلاعات ضروری را پوشش می دهد تا به شما در تصمیم گیری در مورد این کسب و کار مناسب برای شما کمک کند. اطلاعات مربوط به فعالیت روزانه یک صاحب رستوران، رستوران هدف، پتانسیل رشد، هزینه های راه اندازی، ملاحظات قانونی و خرید تجهیزات فست فود موارد دیگر را یاد بگیرید.

فست فود
چگونه یک رستوران تاسیس کنیم

بیش از 60 در صد از مردم ایران حداقل هفته ای یک بار از غذاهای آماده استفاده میکنند.با ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت این روند رو به افزایش رفته است.شروع یک رستوران کار زمان بری میباشد، اما با برنامه ریزی متخصص، شما می توانید یک کسب و کار رستوران موفق را تاسیس کنید.

با پیشرفت زندگی ها و تغییر سلیقه های غذایی مردم اکثرا فست فود عضوی جدا نشدنی از زندگی مردم ما شده است.همین امر باعث بوجود آمدن بازار داغ رستوران ها شده است.بصورتی که حتی در شرایط بد اقتصادی امروز نیز این صنعت رونق خود را از دست نداده است.تجهیزات فست فود
1.نام و برند مناسبی را انتخاب کنید . شما میتوانید قبل از راه اندازی کامل رستوران خود به فکر بسته های غذا باشید ! زیرا امروزه با وجود کرونا شما به بسته های بیرون بر غذا خیلی نیاز دارید . بنده به عنوان یک بلاگر غذا و گردشگر رستوران ها برای خرید انواع جعبه های پیتزا و جعبه های برگر , جعبه های سیب زمینی شرکت ایرانیان پک به شما معرفی میکنیم . 

هنگام راه اندازی فست فود، و قبل از خرید تجهیزات فست فود مهم است که یک مفهوم روشن و نام تجاری داشته باشید. مفهوم رستوران شما شامل سبک سرویس رستوران شما، خدمات غذای شما و محیط رستوران شما است. این امر با نام تجاری شما هماهنگ است که هویت، شخصیت و ماموریت رستوران شما را تشکیل می دهد. نام تجاری شما نیروی نامشهود پشت مفهوم رستوران شماست و مفهوم رستوران شما نوعی از نام تجاری شما در عمل است.

بر اساس نوع دکور شما میتوانید نام برند را انتخاب کنید.مثلا اگر شما دکور نوستالوژیک دارید یا سنی؟

بر اساس غذاهای سرو شده شما مثلا اگر غذاهای سنتی در منو خود دارید یا غذاهای مدیترانه ای و کلاسیک؟بر این اساس میتوان از نام های مختلفی استفاده کرد.

نام برند فست فود
2.منوی خود را طراحی کنید

قبل از اینکه رستوران خود را باز کنید، می خواهید یک غذای اساسی غذا را که منو خود را نشان می دهد ایجاد کنید.

تصمیم گیری در مورد منو شما مهم است زمانی که از تجهیزات مورد نیاز خود، کارکنانی که استخدام می کنید و جمعیتی که امیدوار هستید مشتری شما بشوند.

در این مرحله، منو شما لازم نیست به طور کامل طراحی شده و یا دستور العمل های خود را باید به طور کامل اصلاح شده است.

مگر اینکه مفهوم کل شما از موارد خاصی مانند مکان پیتزا جدا شود.

با این حال، شما باید ایده ای جامع از تمام قیمت ها و غذاهایی که سرو میکنید، داشته باشید. بعدها در فرایند باز کردن رستوران شما، منو خود را برای افزایش سود در نظر نگیرید و منو خود را به طور مداوم به روز کنید .تجهیزات فست فود
3.یک پلان و نقشه برای رستوران خود در نظر بگیرید

داشتن طرح جامع و پلان فست فود کسب و کار هنگام خرید تجهیزات فست فود به شما و کارخانه تولیدی بسیار کمک خواهد کرد. . همچنین به شما کمک خواهد کرد که استراتژی خود را توسعه دهید و تک تک جزییات تجهیزات رستوران خود را به دست آورید. در زیر اجزای اصلی یک طرح کسب و کار رستوران است.
4.بر آورد هزینه ها و وام مالی

برآورد کل هزینه های راه اندازی که شما نیاز دارید تا رستوران خود را آغاز کنید. مبلغ مورد نیاز برای نگهداری رستوران خود در روزهای مختلف. پس از آن شما باید یک بودجه ایجاد کنید و سال آینده را پیش بینی کنید تا بدانید که چه مقدار باید در کسب و کار باقی بمانید.
بعد از این، ارزیابی کنید که چه مقدار پولی را برای استفاده به عنوان بودجه شروع به کار استفاده می کنید. تعیین کنید چه مقدار از شما نیاز دارید. به یاد داشته باشید هزینه های هر مجوزی که نیاز دارید را شامل می شود. برای دریافت وام های رستوران برای تامین هزینه های رستوران خود، درخواست کنید.وام های حختلفی برای اشتغال موجود میباشد که میتوانید استفاده کنید.تجهیزات فست فود
5.انتخاب محل مناسب برای رستوران

برای انتخای محل مناسب رستوران رعایت موارد زیر الزامی میباشد.

قابلیت مشاهده و دسترسی. منطقه ای را انتخای کنید که از لحاظ دید عمومی و جای پارک ماشین بسیار مناسب باشد.امروزه و با ترافیک های شهری داشتن جای پارک مناسب برای رستوران یک امری بسیار مهم میباشد.

محل پر رفت و آمد.محله پر رفت و آمد و شلوغ از لحاظ مشتری گزینه بسیار مهم دیگری میباشد.

فاصله از رقبا.بسیار معقول است که در جایی که بدون رقیب هستید رستوران خود را راه اندازی کنید.
6.مجوز و اجازه

برای راه اندازی فست فود و رستوران نیاز به مجوز و جواز کسب میباشد.که با رجوع به اتحادیه های مربوطه و پرداخت فیش های بانکی میتوان در مدت زمان مشخص مجوزها را اخذ کرد.


7.تامین کننده تجهیزات فست فود پیدا کنید

مهم ترین گزینه پیدا کردن تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.

آریا استیل نوین بهترین تامین کننده انواع تجهیزات فست فود برای رستوران شما میباشد.

کامل ترین تجهیزات و دستگاهها با بهترین کیفیت و با گارانتی یک ساله عرضه میشود.

مورد بعد تامین کننده مواد اولیه رستوران یا فست فود برای راه اندازی فست فود شما میباشد.

به اینصورت که هر روز برای شما تمامی مواد اولیه با کیفیت و تازه را فراهم آورد.وقت شما دیگر برای این گزینه تلف نشود و به کارهای دیگر رستوران رسیدگی کنید.
8.طرح و دکور رستوران را طراحی کنید

هنگام شروع یک رستوران، و قبل از خرید تجهیزات فست فود باید طرح و دکور داخلی و خارجی خود را پیاده کنید.این طرح بر اساس فضای رستوران و منوی غذایی شما و هماهنگ با آنها باید باشد.به طوری که هم طرحی با مد روز باشد و همسو با نیاز و منوی غذایی شما باشد.

دکوراسیون رستوران
9.استخدام کارمندان

یک گام بزرگ در راه اندازی فست فود و تجهیزات فست فود، استخدام کارکنان برای انجام کارهای روزانه رستوران است. قبل از استخدام کارکنان، تمام نقش هایی را که باید در رستوران خاص خود پر کنید، در نظر بگیرید. این ممکن است شامل مدیریت منابع انسانی و سرپرستان، خرید مواد غذایی و نوشیدنی، تهیه و نگهداری محصولات، تهیه غذا، خدمات غذا، تمیز کردن غذا و شستشوی ظروف، بازاریابی و فروش، روابط عمومی، حسابداری و حسابرسی و خدمات بار باشد.تجهیزات فست فود
مهم ترین کارمندان شما عبارت است از

آشپز اجرایی
مدیر کل
سرآشپز
آشپز آماده
منشی ها
باربرها
پیشخدمت
پیک موتوری
ظرفشور

مسول غذا های بیرون بر با نظارت بر جعبه های بیرون بر مثل جعبه سیب زمینی 


10.تبلیغات رستوران

تبلیغات به دلایل مختلف حیاتی است. اول و مهمتر از همه، مشتریان احتمالی باید بتوانند اطلاعات پایه ای در مورد رستوران شما پیدا کنند. ثانیا، آنها باید احساس راحتی کنند تا غذا های جدید خود را امتحان کنند. در زیر چند راهنمایی برای ایجاد هیجان در اطراف رستوران خود وجود دارد:

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. ایجاد اشتراک فیس بوک، توییتر اینستاگرام تلگرام و نمایش مشخصات عمومی برای به اشتراک گذاشتن اخبار، عکس ها و چیزهای بی اهمیت در مورد رستوران خود. عکس ها و توضیحات باید با نام تجاری خود ارتباط برقرار کنند. در نظر بگیرید شامل تصاویری از غذا یا فرآیندهای پشت صحنه برای جلب نظر مهمانان . اطمینان حاصل کنید که از عکس های با کیفیت بالا استفاده کنید.تجهیزات فست فود

ساخت یک وب سایت جذاب. سایت شما باید به راحتی حرکت کند و طراحی باید نام تجاری شما را نشان دهد. شامل اطلاعات اولیه در مورد رستوران شما، از جمله آدرس، شماره تلفن، ساعت و منو.تجهیزات فست فود

ایجاد اپلیکیشن موبایل.ایجاد اپلیکیشن موبایل امروزه بسیار کارآمد میباشد.مشتریان شما از طریق این اپ به راحتی و با تخفیف ویژه میتوانند از غذاهای شما سفارش بدهند و استفاده کنند.

تبلیغات رستوران
تبلیغات رستوران

11.ایجاد یک فضای شاد و دوستانه

سعی کنید یک فضای بسیار عالی را برای مشتریان خود ایجاد کنید.

ایجاد فضای مناسب برای تمامی مشتریان به طوری که در خاطرشان ماندگار شود.

این فضا در ذهن آنها بماند و به دیگران نیز پیشنهاد دهند.

این موارد از ذهن مشتری بیرون نمیرود و ماندگار میماند.

این فضا را میتوان بصورت نوستالوژی طراحی کرد و یا میتوان بصورت خانوادگی و بسیار صمیم در نظر گرفت.

در آخر آریا استیل نوین با آرزوی موفقیت برای شما در امر رستورانداری کسب و کار عالی و سودمندی را برای شما آرزومند میباشد.گروه ما آماده تجهیز و راه اندازی فست فود و رستوران شما به صورت اصولی میباشد.

زمانی که شما رستوران خود را تاسیس کردید باید به فکر غذا های بیرون بر رستوران خود باشید . بنده به عنوان یک بلاگر فست فود و رستوران با تحقیق بسیار بر روی رستوران ها و شرکت هایی که به رستوران دار کمک میکنند تا رستوران خوبی داشته باشند , برای خرید انواع جعبه های برگر و جعبه برگر و جعبه سیب زمینی شرکت ایرانیان پک به شما معرفی میکنم . 


قابلمه کرمی قابلمه گوشت خوک

یازار :

+0 به یه ن

قابلمه کرمی قابلمه گوشت خوک ، سیب زمینی و پیاز

سیب زمینی و پیاز یک شام خوشمزه تسکین دهنده است که تهیه آن فقط چند ماده و چند دقیقه طول می کشد.

بشقاب آبی پر از کرمی کرج قابلمه گوشت خردکن سیب زمینی و پیاز

این دستور العمل خامه ای CROCK POT PORK CHOPS CHIPS & پیاز کار ساده تری نیست! و بسیار خوب است!

برای تهیه این دستور ، یک اجاق آرام بزرگ بزرگ را با پیاز برش خورده ، سیب زمینی قرمز خرد شده و خرد شده گوشت خوک بدون استخوان لایه لایه کنید (از ضخامت آن اطمینان حاصل کنید)

یک بسته چاشنی چاشنی خشک Ranch ، یک قوطی خامه سوپ قارچ و مقداری فلفل را با هم مخلوط کنید.

سس را روی تکه های گوشت خوک پهن کنید. قابلمه ظروف را بپوشانید و بگذارید تا بپزد. خودشه!

بعد از یک روز کاری طولانی ، آیا شام خوردن که از قبل انجام شده و بوی خانه بهشتی نیست ، خوب نیست ؟! این وعده غذایی یک غذای راحت جدی است. آن را با مقداری سبزیجات مخلوط یا سالاد کناری تازه سرو کنید تا به شام ​​خود مقداری ترد اضافه کنید. 

منبع : جعبه همبرگر 

قابلمه Crock پر از سیب زمینی خرد شده و پیازچه که در سوپ قارچ پوشانده شده است

من 8 ساعت پخت و پز کم و 4 ساعت پخت و پز را امتحان کرده ام. در حالی که بعد از 4 ساعت پختن روی آن هنوز خیلی خوب است ، سیب زمینی و پیاز کمی بیشتر از آنچه من ترجیح می دهم کرانچ دارد. و خرد گوشت خوک فقط کمی خشک است. اما ، از آنجا که آنها با یک سس خامه ای سرو می شوند ، هنوز هم بسیار خوب هستند.

من به شدت توصیه می کنم 8 ساعت پخت و پز را انجام دهید سبزیجات نرم و گوشت خرد شده چنگال نرم است. کاملا خوشمزه!میگو سیر لیمویی و رشته فرنگی کدو سبز

میگو سیر لیمویی و رشته فرنگی کدو سبز (ZOODLES) یک دستور پخت آسان ، سریع و سالم مناسب برای یک شام سبک یا حتی ناهار است.

میگو سیر لیمو و رشته فرنگی کدو سبز در یک تابه

این دستور نودل کدو سبز یک گزینه سالم و کم کربوهیدرات برای جایگزینی ماکارونی است.

برای تهیه میگو سیر لیمو و رشته فرنگی کدو سبز ، با تهیه چند رشته رشته کدو سبز شروع کنید. من از 4 کدو سبز کدو تنبل استفاده کردم تا 6 فنجان رشته فرنگی کدو سبز (زودل) تهیه کنم.

رشته فرنگی کدو سبز روی تخته برش خاکستری تیره

یک لیمو را پوست و آب دهید.

من دوست دارم کدو سبز و لیمو را ابتدا تهیه کنم زیرا وقتی میگو داخل ماهی تابه برود ، آنها فقط برای چند دقیقه می پزند. آنها در کمترین زمان انجام می شوند.

پوست لیمو ، یک لیمو برش خورده ، و یک آبمیوه گیری لیمو روی یک تخته برش خاکستری تیره

مقداری روغن زیتون به یک ماهیتابه بزرگ با حرارت متوسط ​​اضافه کنید. یک پوند میگوی جامبو که پوست و پوست کنده شده اضافه کنید.

بعد 6 حبه سیر خرد شده اضافه کنید. من فقط از سیر خرد شده خرد شده استفاده کردم بنابراین خودم مجبور نبودم آن را خرد کنم.

سپس ، حدود 3 دقیقه از یک طرف آن را بپزید. میگوها را به هم بزنید و همه جا را برگردانید.

میگوی جامبو نپخته در ماهی تابه با سیر و روغن زیتون

میگو را با قاشق سوراخ دار از ماهیتابه بردارید.

بعد ، رشته های کدو سبز را به تابه اضافه کنید. حدود 3 دقیقه بپزید.

سپس ، میگوی پخته شده را به همراه رشته های کدو سبز به داخل ماهیتابه اضافه کنید. پوست لیمو و آبلیمو را اضافه کنید. خوب هم بزنید تا ترکیب شود.

این دستور با الهام از میگوهای لاغر Scampi با رشته فرنگی کدو سبز ساخته شده است .

عکس بالای میگو سیر لیمو و رشته فرنگی کدو سبز روی یک صفحه آبی

رشته های کدو سبز با میگو یکی از روش های مورد علاقه من برای طبخ رشته های کدو سبز به دلیل زمان پخت سریع است.

میگو و رشته فرنگی کدو سبز هم زود پخته می شوند. می توانید کل این وعده غذایی را در حدود 15 دقیقه آماده کنید.

آیا می خواهید در مورد کالری رشته فرنگی کدو سبز بدانید؟

یک کدو سبز متوسط ​​33 کالری دارد. من از 4 کدو سبز کدو تنبل استفاده کردم تا 6 فنجان رشته ماکارونی تهیه کنم. این مقدار 132 کالری در 6 فنجان رشته فرنگی است. 🙂

به دنبال دستور العمل های جالب کدو سبز هستید؟   

منبع : جعبه همبرگر 


مرغ واندر

یازار :

+0 به یه ن


 مرغ واندر یک قابلمه آلفردو


یک گلدان تعجب مرغ آلفردو Cajun یک نسخه کپی-گربه ای سبک از یک غذای مشابه از Red Lobster است. این ماکارونی و مرغ در یک سس تند آلفردو است.

کاسه سفید پر از مرغ One Pot Cajun Alfredo
خرچنگ قرمز یک مرغ کاجون دارد ، لینگوینی آلفردو که شوهرم دوست دارد وقتی ما آنجا غذا می خوریم ، آن را بدست آورد. ماکارونی و تکه های مرغ در یک سس پارمسان سیر آلفردو وجود دارد که با ادویه های کاجون لگد زده شده است. خوشمزه است ، اشتباه نکنید اما ، تعداد کالری آن ظرف از طریق سقف است.

من به نسخه خودم از این ظرف ماکارونی خامه ای رسیدم. اما ، من آن را با کالری و چربی بسیار کمتری نسبت به ماده اصلی تهیه کردم. و ، این یک جای تعجب بزرگ است. بنابراین ، همه مواد ، حتی ماکارونی ، با هم در یک قابلمه پخته می شوند.

یک گلدان عجیب و غریب ، مرغ آلفردو Cajun دارای ماکارونی و تکه های مرغ در یک سس تند آلفردو ، مانند نوع اصلی است. اما ، این یک نسخه سبک است که ساخت آن در خانه ساده است.

3 کلاژ تصویری که نشان می دهد مرغ آلفردو One Pot Wonder Cajun
من در طول سال گذشته چندین دستور العمل قابل توجه برای یک گلدان آورده ام و چند چیز در این راه آموخته ام.

دستور العمل های قبلی قابلمه قابلمه قبلی من غذای زیادی درست می کند. در حالی که می توانید این ظروف ماکارونی را دوباره گرم کنید ، اما آنها به اندازه تازه بودن دوباره گرم نمی شوند. بنابراین ، این دستورالعمل نیمی از ماکارونی دستور العمل های قبلی را می طلبد.

همچنین ، می توانید همه چیز را همزمان ، از جمله مرغ خام ، به قابلمه اضافه کنید. اما ، هنگامی که مرغ را ابتدا تفت دهید طعم بهتری دارد. این فرآیند حدود 5 دقیقه زمان پخت به دستور غذا اضافه می کند. اما ، من فکر می کنم کاملا ارزشش را دارد.


برنج اسپانیایی یک قابلمه با عجیب و جالب

یازار :

+0 به یه ن

برنج اسپانیایی یک قابلمه با عجیب و جالب 


سوسیس چوریزو خرد شده با برنج ، سبزیجات ، و لوبیای سیاه اسپانیایی. همه چیز در یک گلدان جمع می شود. و ، در حدود 30 دقیقه آماده است!تابه پر از برنج اسپانیایی One Pot Wonder With Chorizoباید اعتراف کنم ، این اولین بار است که من با chorizo ​​طبخ می کنم. هر چند نمی دانم چرا. این عالی است!

من به تازگی پس از داشتن کوریزو کواسادیلا در مفصل مکزیکی مورد علاقه خود ، گیر مسائل افتاده ام. حالا می خواهم chorizo ​​را روی همه چیز بگذارم ... تخم مرغ ، پیتزا ، سالاد ... احتمالاً همه با chorizo ​​بهتر شده اند. 🙂

تابه پر از برنج اسپانیایی One Pot Wonder With Chorizo


نکته ای که هنگام جستجوی chorizo ​​در فروشگاه مواد غذایی متوجه آن شدم این است که بسته به مارک تجاری شما می تواند تفاوت زیادی در اطلاعات غذایی آن داشته باشد. من از لینک Johnsonville chorizo ​​استقبال کردم زیرا این به معنای واقعی کل نصف کالری هر پیوند نسبت به مارک دیگری بود که با آن مقایسه می کردم.

ماهی تابه و قاشق پر از One Pot Wonder Spanish Spice with Chorizo

کوریزو فقط باید حدود 10 دقیقه بپزد. در غیر این صورت ، می تواند خشک شود. من در این غذا از برنج سفید استفاده کردم که پخت آن حدود 20 دقیقه طول می کشد. بنابراین ، بعد از 10 دقیقه برنج جوش خوردن ، چوریزو را اضافه کردم. اگر از برنج قهوه ای استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید برنج و سبزیجات را حدود 30 دقیقه قبل از افزودن چوریزو و بگذارید همه 10 دقیقه با هم پخته شود ، بگذارید تا بجوشد.


INVOLTINI بادمجا

یازار :

+0 به یه ن


Involtini بادمجان - بادمجان تکه تکه شده در اطراف یک پر از ریکوتا با عسل لیمو و آرد سوخاری نورد کرده و در سس ماکارونی پخته شده است.

بادمجان با قدمه پر شده با ریکوتا و روی آن را با یک سس اسپاگتی بریزید


اینولتینی

Involtini یک غذای ایتالیایی است که شامل یک فیلینگ (غالباً پنیر) است که در برخی از انواع لایه های بیرونی (گوشت گاو ، مرغ ، سبزیجات و غیره) چرخانده می شود.

در این دستور تهیه بادمجان دارای یک پر از ریکوتا ، آرد سوخاری ، لیمو و عسل است. لایه بیرونی برش های بادمجان بو داده است. اینتالینی در بستری از سس مارینارا قرار می گیرد و پخته می شود.

بادمجان لطیف است ، و پر از آن خامه ای و طعم دار است.

نحوه تهیه INVOLTINI بادمجان

* توجه: کارت دستورالعمل قابل چاپ کامل در پایین این پست است.

 • 2 بادمجان را در برشهای 1/4 اینچی برش دهید.
 • برش های بادمجان را به صورت یک لایه و روی صفحه پخت قرار دهید.
 • قسمت بالای بادمجان را با اسپری پخت و پاش کنید و نمک و فلفل بپاشید.
 • بادمجان را به مدت 10 دقیقه از دو طرف تفت دهید.

بادمجان ورقه شده را برای تفت دادن روی یک ورق پخت


 • پنیر ریکوتا را به یک کاسه مخلوط کن اضافه کنید.
 • آرد سوخاری فصلی ایتالیایی ، نمک ، فلفل ، عسل ، پوست لیمو و آبلیمو را اضافه کنید
 • مخلوط کنید تا خوب ترکیب شود.

کاسه مخلوط پر از آرد سوخاری فصلی ایتالیایی ، پنیر ریکوتا ، عسل و پوست لیمو برای بادمجان شکم پر

 • 2 قاشق غذاخوری از مخلوط ریکوتا را روی انتهای پهن بادمجان قرار دهید.
 • بادمجان را به دور مخلوط ریکوتا بچرخانید ، و با درز زیر آن پایان دهید.
 • سس مارینارا را به ته ظرف پخت اضافه کنید.
 • بادمجان رول شده را درون سس مارینارا قرار دهید.
 • به مدت 25 دقیقه آن را بپزید.

بادمجان تکه تکه شده در دور ریکوتا را در ظرف پخت با سس مارینارا نورد کرد


 • کمی از سس مارینارا را با هر قاشق غذاخوری قاشق بزنید
 • روی آن را با پنیر پارمزان قرار دهید.

این دستور العمل های عالی دیگر بادمجان را امتحان کنید  گوجه فرنگی صبحانه

  یازار :

  +0 به یه ن


  گوجه فرنگی صبحانه گوجه فرنگی پارمزان

  یک تکه پودینگ نان ریحان گوجه فرنگی روی یک بشقاب با یک ظرف پخت در پس زمینه

  در این غذا ، یک مخلوط گوجه فرنگی ، پارمزان ، ریحان و موسیر نان مکعبی را از بین می برد. و یک کاستارد تخم مرغ روی کل چیز ریخته می شود. سپس ، تا زمانی که قهوه ای طلایی شود ، پخته می شود. در واقع فقط یک دستور پودینگ نان خوشمزه است. یام

  من آن را کاسرول صبحانه پارمزان گوجه فرنگی می نامم ، اما در هر زمان قابل خوردن است. من این غذای خوش طعم را به عنوان صبحانه / صبحانه با میوه سرو کرده ام. اما ، به همان اندازه برای شام ، با یک سالاد کناری سرو می شود.

  من طی این سالها استفاده زیادی از این دستور العمل کردم. این یکی از آن غذاهایی است که در دمای اتاق به همان اندازه که گرم است طعم خوبی دارد. بنابراین ، این یکی از دستورهای تهیه من برای مهمانی یا مهمانی است.

  برای تهیه این غذا ، یک نان خوب به سبک نانوایی تهیه کنید. من در این مورد از نان های مختلفی (سیاباتا ، فرانسوی ، گندم کامل ، چند دانه) استفاده کرده ام و همه آنها عالی عمل کرده اند. نان را به مکعب های 1 اینچی برش داده و در ظرف پخت آماده پخش کنید.


  نان مکعبی در ظرف پخت

  مقداری موسیر ورقه ای نازک را در ماهیتابه با حرارت متوسط ​​تفت دهید تا نرم شود. مقداری گوجه گیلاسی نصف شده ، سیر خرد شده ، نمک و فلفل را هم بزنید. اینها را فقط برای چند دقیقه بپزید.

  گوجه فرنگی ها را در یک تابه تفت دهید


  ماهی تابه را از روی حرارت برداشته و مقداری پنیر پارمزان رنده شده و ریحان خرد شده را هم بزنید.

  ریحان گوجه فرنگی و پارمزان در یک ظرف قابلمه


  گوجه فرنگی ها را روی مکعب های نان بریزید. سپس ، کاستارد تخم مرغ را آماده کنید. در یک کاسه متوسط ​​، مقداری تخم مرغ را با شیر ، نمک و فلفل مخلوط کنید.

  کاستارد را روی مخلوط نان و گوجه فرنگی بریزید. سپس ، آن را بپزید تا وسط قابلمه تنظیم شود و روی آن قهوه ای طلایی شود.

  ظرف پخت پودینگ نان ریحان گوجه فرنگی


  همانطور که در بالا اشاره کردم ، این یک غذای عالی است که می توانید آن را به یک گلدان ، صبحانه یا مهمانی ببرید زیرا در دمای اتاق طعم خوبی دارد. فقط مطمئن شوید که ظرف 2 ساعت پس از پخت به درستی ذخیره شده است. لذت بردن!

  برش پودینگ نان ریحان گوجه فرنگی روی یک بشقاب


  گوشت گاو ایتالیایی

  یازار :

  +0 به یه ن


  CROCK POT گوشت گاو ایتالیایی

  Crock Pot Italian Beef - گوشت گاو ساعت ها در یک اجاق گاز آرام بپزید و در یک آب گوشت تند درست شده از یک شیشه فلفل فلفل دلمه ای خرد شده و یک بسته مخلوط سس ایتالیایی بپزد. فقط 3 ماده برای این دستور العمل شام آسان!


  ساندویچ گوشت گاو ایتالیایی را در بشقاب خرد کنید


  ساندویچ های بیف ایتالیایی

  گلدان تند گوشت گاو ایتالیایی به راحتی درست می شود و فوق العاده خوش طعم است. یک شیشه کامل فلفل قرمز ، آب میوه و همه چیز ، با یک بسته مخلوط سس ایتالیایی و آب مخلوط می شود و یک آبگوشت غنی و خوش طعم ایجاد می کند که یک گوشت گاو ساعت ها آن را می پزد. گوشت خرد شده و سپس به آبگوشت فلفلسی / فلفلی ایتالیایی اضافه می شود. این گوشت گاو را روی ساندویچ های گوشت گاو شگفت انگیز ایتالیایی سرو کنید.


  یک کاسه پر از فلفل فلفل قرمز و مخلوط پانسمان ایتالیایی


  i فلفل تند ترشی است. اگر غذاهای پرادویه را دوست ندارید ، می توانید از یک شیشه حلقه فلفل موز ملایم به جای فلفل قرمز استفاده کنید. حلقه های فلفل موز ملایم طعم ترشی شور و بدون گرما را فراهم می کند.

  حلقه های فلفل و مخلوط پانسمان را روی چشم کباب گرد بریزید


  این باعث می شود ساندویچ زیادی تولید شود. من از یک چشم دو تکه کباب دور استفاده کردم و 11 ساندویچ روی رولی های هوگی درست کرد (حدود 1/2 فنجان گوشت گاو / آب ایتالیایی روی هر ساندویچ). اگر این بیش از نیاز شما باشد ، گوشت گاو ایتالیایی به خوبی یخ زده و دوباره گرم می شود.

  خرد کردن گوشت گاو برای بهترین دستور العمل گوشت گاو ایتالیایی

  برای گرم کردن مجدد مواد باقیمانده یخ زده ، به نظر من بهتر است که بگذارید گوشت گاو یک شب در یخچال ذوب شود. سپس ، گوشت گاو را در قابلمه ریخته ، روی آن را بپوشانید و آن را با حرارت متوسط ​​و کم بپزید تا دم بکشد و گوشت گاو گرم شود.

  قابلمه Crock پر از گوشت گاو ایتالیایی خرد شده

  این دستور العمل های دیگر قابلمه CROCK POT

  • قابلمه خامه ای خردکن و سیب زمینی
  • کوک گلدان قابلمه
  • سوپ سیب زمینی دیگ کروک
  • Crock Pot Beef Stroganoff

 • [ 1 ]